Markizy tarasowe w kasecie

Palladio 2040

palladio

Palladio 2040 jest elegacą markizą z kasetą, która doskonale prezentuje sie na tarasach.

Specjalna konstrukcja uchwytów ramion powoduje, że ramiona są podnoszone do góry, a kaseta domyka sie szczelnie osłaniając zwiniętą tkaninę. Zastsowanie w konstrukcji ramion łańcucha Fleyer'a w połączniu z precyzją wykonania przegubów zapewnia markizwie niezawodne działanie. Dizeki zastosowaniu podpór sprężystych rury nawojowej tkanina jest napinana równomiernie. Konstrukcja markizy lakierowana jest techniką proszkową. Dostępne kolory: biały, beżowy, brązowy lub srebrny.

Palladio 2040 łączy w sobie cech markizy kasetowej z konstrukcją opartą na kwardatowej belce nośnej. Pozwala to korzystać w pełni z funkcjonalności markizy kasetoiwej, czyniąc ją jednocześnie łatwą w montażu.
• maksymalna szerokość: 700 cm

• maksymalny wysięg: 360 cm

 

belka_przednia przegub_ramienia

konstrukcja_nosna

 

Dakar

dakar

Dakar doskonale nadaje sie do zacieniania większych tarasów.

Pełna kaseta o opływowym kształcie nadaje tej markizie nowoczesny i elegancki wygląd równocześnie osłaniając tkaninę i ramiona przed czynnikami atmosferycznymi. Aby dodatkowo zwiększyć ochronę tkaniny zastosowano wewnątrz kasety uszczelki zabezpieczające.

Markizy o większej szerokości wyposażone są w podporę rury nawojowej, dzięki czemu tkanina napinana jest bardzo równomiernie. Konstrukcja markizy jest lakierowana techniką proszkową na kolor biały, srebrny, beżowym lub brązowym.
• maksymalna szerokość: 600 cm
• maksymalny wysięg: 360 cm

belka_przednia_dakar

przegub_ramienia_dakar

konstrukcja_dakar