Bramy rolowane

brama garazowa rolowana

Bramy rolowane montuje się zarówno w budynkach nowopowstałych jak i w już istniejących. Jest to rozwiązanie dzięki któremu możemy uzyskać maksymalną wolną przestrzeń, nie tracąc przy tym na wysokiej jakości. Pracująca w płaszczyźnie pionowej brama jest wprost idealnym rozwiązaniem tam, gdzie podjazd znajduje się tuż przy ulicy lub gdy jest bardzo krótki. Brama otwiera się pionowo w górę, a pancerz po zwinięciu znajduje się w skrzynce na zewnątrz lub wewnątrz garażu nad otworem wjazdowym. Bramy rolowane znalazły również zastosowanie nie tylko przy wykończeniu budynku mieszkalnego, a także w budynkach przemysłowych.

Bardzo atrakcyjna cena jest dodatkowym czynnikiem wpływającym na bardzo wysoką sprzedaż bram rolowanych. Materiały, z których są wykonane to stal oraz aluminium. Profile bramy są wypełnione pianką poliuretanową oraz są uszczelniane. Najważniejszy element systemu to napęd jest on dobierany odpowiednio do ciężaru bramy.

Wysoki poziom bezpieczeństwa jest utrzymany dzięki hamulcowi wbudowanemu w napęd. Chroni on przed nagłym opadnięciem bramy, więc zapewnia to co najważniejsze – bezpieczeństwo Twoje oraz Twoich najbliższych!