Drzwi Disting

Disting to producent, który znalazł remedium na problemy konstrukcji wielu drzwi dostępnych na rynku. Proponujemy Państwu nowatorskie rozwiązanie w zakresie materiałów: zestawienie drewna i stali. To wspaniała propozycja dla wszystkich, którzy poszukują wysokiej klasy drzwi o doskonałych parametrach technicznych.

Luksusowe drzwi Disting pozbawione są wielu przyziemnych problemów, które dotyczą drzwi tworzonych z tradycyjnych materiałów. Troski o przedostającą się wilgoć, zagrzybienie, wiotką konstrukcję i podatność na wypaczenia skrzydła zamieniają się w naszych drzwiach w radość z ich nietuzinkowego wyglądu i komfortowego użytkowania przez lata.

Za zakupem drzwi stalowo-drewnianych Disting przemawiają:

 

  • ościeżnica, która z pewnością nie będzie „przemarzać” (to największy problem zwykłych drzwi stalowych);
  • skrzydło drzwiowe, które nie jest podatne na wypaczenie;
  • sztywna konstrukcja, dzięki połączeniu w jedną ramę ościeżnicy drewnianej z progiem;
  • łatwy montaż i możliwość idealnego dopasowania bez zdejmowania skrzydła drzwiowego z ościeżnicy.

 

Do Państwa dyspozycji oddajemy sześć grup drzwi Disting. Znajdą tu Państwo zarówno surowe w stylistyce, nowoczesne drzwi, jak i lżejsze modele o tradycyjnym wzornictwie. Jak w muzyce – każdy znajdzie coś dla siebie.

Duże możliwości Państwa ingerencji w nasze projekty pozwalają dostosować drzwi do własnego gustu i potrzeb domu. Wyczarowanie gry świateł z szyb w nich montowanych, wybór dostawek, kształtu frezów i kolorów skrzydła to prawdziwa radość tworzenia. To harmonia wyborów i poczucie, że wszystko gra! Zapraszamy!

 

 disting 2015

 

Kliknij aby zobaczyć cały aktualny katalog drzwi stalowych Disting