Rolety MYSZKA

Rolety zewnętrzne stają się coraz bardziej powszechne, na etapie budowy nowego domu większość inwestorów zastanawia się nad ich montażem. Oto kilka zalet dla których warto wziąć je pod uwagę:

 1. Obniżają rachunki za ogrzewanie - szacując oszczędności można liczyć że montaż rolet pozwoli obniżyć rachunki do 30% ich wartości! W zimie podczas dużych mrozów przez okna wydostaję się sporo ciepła, roleta stanowi barierę przez którą utrzymujemy przyjemną temperaturę.
 2. Chronią przed nagrzewaniem się pomieszczeń - w upalne dni poprzez przeszklenia wnętrza pomieszczeń nagrzewają się, dzięki ochronie w postaci płaszcza rolety można tego uniknąć!
 3. Bariera dla włamywaczy - roleta jako kolejna przeszkoda utrudnia nieuprawnionym osobą dostania się do wnętrza budynku. W całości możne je również podpiąć do systemu alarmowego!
 4. Wytłumia hałas - mieszkanie przy ruchliwej i głośnej okolicy nie będzie już przeszkodą, rolety dzięki grubemu pancerzowi wytłumi większość hałasu.
 5. Intymność - dzięki roletą możesz w pełni zasłonić się od osób zainteresowanych z zewnątrz, dzięki czemu oczy ciekawskich nie zaglądną do Państwa inwestycji.
 6. Unikalny Design - rolety jako produkt dają uniklany wygląd Państwa inwestycją, dzięki zgraniu bądź doboru koloru na zasadzie kontrastu.

funkcje rolet 1

Rodzaje skrzynek, w zależności od sytuacji proponujemy rozwiązania z:

 • Skrzynką adaptacyjną(elewacyjna) – montowana na elewacji/wnęce okiennej, z możliwością dostępu do rolety za pomocą klapy rewizyjnej. W głównej mierze przeznaczone są do stosowania w istniejących budynkach, ale również tam gdzie nie ma możliwości schowania ich w ociepleniu budynku. Skrzynka widoczna, najpopularniejsza ze ścięciem frontu o 45o lub owalna, półowalna. Rolety te nie wymagają wcześniejszego zaplanowania w projekcie budynku, ani wymiany okien. To szybki i prosty sposób na poprawę izolacji okien i komfortu mieszkania.

rolety adaptacyjne

 • Skrzynką podtynkową Integro – skrzynka przygotowana do zabudowania w elewacji z możliwością dostępu do rolety za pomocą klapy rewizyjnej w dolnej części. Przeznaczone są do stosowania przede wszystkim w nowo wznoszonych budynkach, ale także w obiektach już istniejących po dokonaniu niezbędnych zmian w obrębie nadproża. Należy jednak pamiętać o tym że skrzynka posiada odpowiednią wielkość i nie zawsze uda nam się ją schować przy określonym ociepleniu! Ich montaż należy zaplanować w projekcie architektonicznym.

podtynkowe

 • Skrzynka PVC OPOROTERM do zabudowy – roleta jest montowana równocześnie z oknem, jest ona trwale z nim związana. Rolety w systemie SKT OPOTERM mogą być zastosowane zarówno w nowo wznoszonych obiektach jak również podczas modernizacji już istniejących. Umożliwia on zastosowanie optymalnych rozwiązań architektom i projektantom. Skrzynka rolety wbudowana pod nadproże stanowi wraz z elewacją budynku integralną jej część. Cechą charakterystyczną tego produktu jest klapa rewizyjna(dostęp do środka skrzynki) znajdująca się w środku pomieszczenia oraz sposób montażu. Zwykle stosowana w krajach zachodnich, posiadają niższe parametry przepuszczalności cieplnej.

rolety opoterm

Specyfikacja rolet MYSZKA:

 • Rolety zewnętrzne produkowane na systemach ALUPROF – bezpieczne i sprawdzone rozwiązania dla stolarki otworowej. Dzięki połączeniu wiedzy i doświadczeniu pracowników firmy Myszka od 1991 roku dostarczamy dla Państwa gotowe systemy rolet zewnętrznych!
 • Pancerz wypełniony pianką poliuretanową – dodatkowa ochrona przed uwalnianiem się ciepła na zewnątrz budynku oraz jego wyciszenie, chroni nas nie tylko przed utratą ciepła ale również przed nagrzaniem się pomieszczeń w upalne dni!
 • Indywidualnie dostosowywany profil pancerza – w większości stosowany jest pancerz o wysokości 39 mm, ze względu na różne uwarunkowania dobieramy również pancerze o wysokości 43 mm i wyższe. Ma to na celu zwiększyć bezpieczeństwo i komfort użytkowania, jest to związane m.in. z klasami odporności wiatrowej. W ofercie posiadamy również pancerze z aluminium ekstrudowanego w klasie antywłamaniowej RC2!
 • Dolna listwa - stabilizująca całość pancerza oraz posiadającą uszczelkę pozwalające na szczelnie zamknięcie.
 • Wieszaki blokujące z tworzywa kompozytowego – eliminacja problemu urywania się stalowych wieszaków pancerza, zwiększa czułość mechanizmu przeciążeniowego, dodatkowe zabezpieczenie przed próbą wyważenia rolety. Stosowane do rolet z napędem elektrycznym.
 • Prowadnice z uszczelką szczotkową – wyciszającą pracę rolety.
 • Kolorystyka – w standardzie: biały, szary, brąz, ciem brąz, beż, antracyt; za dopłatą: złoty dąb, orzech, winchester, mahoń, wenge, jasne drewno, ciemne drewno, żółty, czerwony, zielony, niebieski, czarny oraz inne na zapytanie.
 • Waga pancerza – łatwy i prosty przelicznik dla pancerza który warzy jedynie 2,8 kg/m2, dzięki czemu roleta może być z łatwością zamykana i otwierana.
 • Możliwość zastosowania wbudowanej moskitiery – możliwość zamontowania wbudowanej moskitiery rolowanej do rolet, powiązanie systemów daje nam komfort użytkowania oraz zamaskowanie elementów moskitiery. Maksymalna powierzchnia rolety z moskitierą to 4 m2, minimalna szerokość to 650 mm!
 • 24 miesięczna gwarancja na produkt - kupując nasze rolety zapewniamy państwu gwarancje producenta, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko zareagować na jakąkolwiek usterkę.
 • Serwis pogwarancyjny - jeden z ważniejszych aspektów których nie bierze się pod uwagę podczas zakupu. Współpracując z nami mają Państwo pewność że po zakońeniu gwarancji klienci indywidualnie mogą liczyć na serwis rolet!  W perspektywie kilkunastoletniej jest to duży plus, zapewniając sobie gwarancje bezpieczeństwa w razie awarii.

akcesoria rolety

 

Posiadamy w ramach współpracy w ofercie również rolety zewnętrzne firmy KRISPOL.