Rozwiązania domu inteligentnego - DELTA DORE

Szanowni Państwo zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas systemami automatyki domowej renomowanej firmy DELTA DORE.

Zarządzanie i sterowanie domem nigdy dotąd nie było tak proste!

Inteligentny dom według DELTA DORE to inaczej dom interaktywny, którym możemy sterować lokalnie lub zdalnie za pomocą smartfonów czy tabletów, kreować zależności i budować scenariusze. Bezprzewodowe rozwiązania automatyki budynkowej pozwalają na radiowe sterowanie roletami, oświetleniem, bramami wjazdowymi i garażowymi, wentylacją, ogrzewaniem, alarmem... ;

automatyka deltador

Radiowe sterowanie domem to oszczędność energii oraz łatwość instalowania zarówno dla mieszkań nowych jak i już istniejących.

Automatyka budynkowa DELTA DORE zapewnia centralizację sterowania wszystkimi aplikacjami znajdującymi się w domu przy wykorzystaniu ekranów i układów sterowania dla zwiększenia komfortu życia codziennego. Delta Dore to inteligentny budynek na wyciągnięcie ręki; Kontroluj i steruj swoim domem.

 

 

 

Oszczędność energii grzewczej

Odpowiednia temperatura w stosownym momencie uzyskiwana dzięki programowaniu

Możliwe jest automatyczne dostosowywanie temperatury w mieszkaniu do rytmu życia dzięki programowaniu ogrzewania. Programowanie ogrzewania umożliwia uzyskanie niższej temperatury nocą, podczas regularnie powtarzających się nieobecności lub nawet okazjonalnie, co wiąże się ze zmniejszonym zużyciem gazu lub oleju opałowego.

Dzięki zaprogramowanym ogrzewaniu możliwe jest uzyskanie oszczędności energii rzędu 20 % oraz zapewnienie komfortowej temperatury po powrocie do domu.

System alarmowy: niezbędna ochrona przed kradzieżą

Dom, to miejsce, w którym czujemy się bezpiecznie i często zapominamy od ryzyku włamania i kradzieży. Dlatego jeżeli jeszczce nie podjąłeś decyzji o zainstalowaniu systemu alarmowego Delta Dore proponuje rozwiązania proste a jednocześnie niezawodne do ochrony przed włamywaczami i innymi zdarzeniami w Twoim domu.

Od najprostszego do pełnego zabezpieczenia, elementy systemu alarmowego mogą być dostosowane indywidualnie do potrzeb i wymagań każdego użytkownika: dzieci, dorosłych, nastolatków lub osób starszych. Dlatego wybór elementów sterujących alarmem jest szeroki; od zwykłego pilota-breloka poprzez klawiaturę cyfrową do ekranu dotykowego, smartfona czy tablet. Każdy użytkownik znajdzie to co odpowiada właśnie jemu.

Bądź w kontakcie z Twoim domem gdziekolwiek jesteś!

Zdalnie wysyłana informacja o alarmie i zdalne sterowanie systemem alarmowym przy pomocy przekaźnika telefonicznego. Przekaźnik telefoniczny, coraz częściej umieszczany w instalacjach, umożliwia aktywny kontakt z systemem alarmowym. W przypadku włamania lub usterki technicznej wysyła on natychmiast informację alarmową na telefon stacjonarny, komórkowy lub do centrum monitoringu. Można go również wywołać, by porozmawiać z mieszkańcami, lub też aby sterować włączaniem i wyłączaniem instalacji.

Sterowanie roletami

Twoje mieszkanie jest wyposażone w rolety z napędem elektrycznym. Obok każdego okna znajduje się wyłącznik do podnoszenia i opuszczania rolety? Dzięki łatwym w zastosowaniu rozwiązaniom polegającym na centralizacji, programowaniu, a nawet sterowaniu roletami, oszczędzasz czas i energię oraz poprawiasz bezpieczeństwo.

Sterowanie oświetleniem

Posiadasz wyłącznik oświetlenia w pobliżu drzwi prowadzących do pokoju i chcesz dodać jeszcze jeden w pobliżu wezgłowia łóżka? Możesz dodać jeden lub kilka wyłączników oświetlenia bez konieczności układania nowego kabla i, co się z tym wiąże, bez niszczenia wystroju wnętrza. Istnieje możliwość uzupełniania instalacji o dodatkowe urządzenia tak by była ona bardziej funkcjonalna i wygodna w użytkowaniu. Przykładem mogą być czujniki ruchu, które umożliwiają sterowanie oświetleniem w korytarzu, wyłączniki schodowe, wyłączniki czasowe..., dostępne są różne rozwiązania sterowania oświetleniem. Zasięgnij porady instalatora Delta Dore, który doradzi jakie produkty wybrać uwzględniając rozmieszczenie instalacji i potrzeby użytkowników.

Sterowanie scentralizowane

Bez żadnych dodatkowych prac montażowych typu kładzenie kabli czy kucie ścian, rolety, ogrzewanie a nawet system alarmowy mogą być sterowane za pomocą jednego tylko urządzenia do wyboru: ekranu dotykowego, aplikacji na smartfona lub tablet lub zwykłego pilota; wybór jest duży. Przy pomocy sterownika bezprzewodowego można zdefiniować jedną lub kilka różnych grup wyposażenia ( np. tylko rolety lub mieszane : rolety, oświetlenie i ogrzewanie), które będą sterowane oddzielnie lub jednocześnie.

Programowanie to oszczędność energii!

Najbardziej komfortowe użytkowanie produktów Twojej instalacji to sterowanie bezobsługowe! Zautomatyzuj wykonywanie codziennych czynności przy zastosowaniu programowalnego sterownika, który będzie uruchamiał wszelkie scenariusze według zdefiniowanych parametrów czasowych.

Zdalne sterowanie domem

Istnieje możliwość uzupełniania instalacji o dodatkowe urządzenia tak by była ona bardziej funkcjonalna i wygodna w użytkowaniu. Przykładem może być przekaźnik telefoniczny umożliwiający zainicjowanie działania rolet lub oświetlenia poprzez nawiązanie połączenia telefonicznego lub wysłanie SMS-a.

Aplikacje mobilne Delta Dore umożliwiają również zdalne sterowanie całą instalacją domu inteligentnego za pomocą tabletu lub smartfonu.