Drzwi VOSTER

Drzwi wewnętrzne Voster

Voster jest jednym z czołowych producentów drzwi wewnętrznych w Polsce. W swojej ofercie posiada szeroki asortyment drzwi ramowych, płytowych, lakierowanych, szklanych, przesuwnych oraz ościeżnic i akcesoriów drzwiowych. Firma Voster wielokrotnie nagradzana za wysoką jakość swoich produktów i ich precyzyjne wykonanie gwarantuje zadowolenie klientów z dokonanego wyboru. Nowoczesny design i atrakcyjne ceny to tylko niektóre z cech wyróżniające nas od konkurencji.

25 lat doświadczenia…

Firma Voster została założona w 1996 r. Początkowo Firma działała pod nazwą Drewno-Hurt, a od roku 2012 przyjęli nazwę Voster. W pierwszych latach swoją działalność oparli na produkcji i sprzedaży materiałów drewnianych. Z biegiem czasu Voster wyspecjalizował się w produkcji stolarki drzwiowej, w tym przede wszystkim w produkcji skrzydeł płytowych i skrzydeł ramowych.

Bogaty asortyment…

Elastyczność i otwartość na potrzeby partnerów oraz klientów sprawiają, że  Voster nieustannie poszerza swój asortyment. Dziś wśród produktów firmy Voster oprócz skrzydeł ramowych znajdują się również skrzydła szklane, okleinowane, lakierowane wraz z ościeżnicami oraz systemy przesuwne.  Ponadto w naszej ofercie znajdują się akcesoria uzupełniające takie jak: progi, klamki, opaski maskujące, itp.

Wysoka jakość i oryginalny design…

Polityką firmy jest uważne obserwowanie otaczającej nas rzeczywistości, dokładne przyglądanie się panującym trendom i wsłuchiwanie się w potrzeby naszych Klientów. Pozwala to stworzyć taką ofertę handlową, która zaskoczy bogactwem stylów nie jednego naszego Klienta. Własne zaplecze projektowe pozwala firmie corocznie wprowadzać na rynek nowe modele, które charakteryzują się najwyższą jakością i wyjątkowym designem.

VOSTER KATALOG 2018 001

katalog online

(Kliknij, aby urochomić katalog on-line)