Markizy tarasowe

Silver Plus

silver_plus

Silver Plus to markiza o niezwykle lekkiej konstrukcji, co sprawia że jest bardzo ekonomicznym rozwiązaniem do zacieniania tarasów i średniej wielkości balkonów.

Rozkładane ramiona markizy, wykonane ze specjalnego stopu aluminium, są zamocowane na uchwytach wykonanych metodą obróbki numerycznej. Łańcuch Fleyer'a zastosowany w przegłubie sprawia, że są one trzymałe i trwałe.

Konstrukcja opiera się na solidnej stalowej belce kwadratowej, co daje pewną swobodę w wyborze miejsca zamocowania uchwytów, a zarazem upraszcza montaż markizy.

Opcjonalny aluminiowy daszek ochrania zwiniętą tkaninę i podkreśla estetyczny wygląd całej markizy. Piękny wygląd markizy podkreśla kolorystyka która każdy dopasuje do elewacji oraz gustów. Konstrukcja markizy lakierowana jest techniką proszkową na kolor biały.

  • maksymalna szerokość: 530 cm
  • maksymalny wysięg: 250 cm

 

Australia

australia

Australia to markiza, która sprawdza się na dużych tarasach. Dzięki prostej konstrukcji i solidności wykonania znajduje również zastosowanie w instalacjach komercyjnych.

Markiza ta posiada rozkładane ramiona zamocowane na aluminiowych uchwytach wykonanych techniką odlewu ciśnieniowego.

Precyzja wykonania przegłubów ramion oraz zastosowanie wytrzymałego łańcucha Fleyer'a zapewnia markizwie trwałość i niezawodne działanie.

Centralna podpora rury nawojowej kompensuje ugięcie rury dzieki czemu markizy o dżej szerokości mają dobrze napiętą tkaninę.

Konstrukcja opiera sie na stalowej belce kwadratowej, co daje pewną swobodę w wyborze miejsca zamocowania uchwytów i sprawia, że montaż markizy jest niezwykle łatwy.

Konstrukcja markizy jest lakierowana techniką proszkową na kolor biały, beżowy, brązowy i srebrny.
• maksymalna szerokość: 700 cm
• maksymalny wysięg: 360 cm

 

Jamaica

jamaica

Markiza Jamaica jest połączeniem elegancji i wytrzymałości. Jej konstrukcja zapewnia dużą żywotność w warunkach intensywnego użytkowania, dlatego jest idealnym wyborem dla dyżych tarasów i instalacji komercyjnych.

Rozkładane ramiona markizy są zamocowane na aluminiowych uchwytach o specjalnej kostrukcji wykonanych metodą obróbki numerycznej. Zastosowanie w konstrukcji ramion markizy łańcucha Fleyer'a w połączeniu z precyzją wykonania przegubów zapewnia niezawodne, wieloletnie działanie.

Dzięki centralnej podporze rury nawojowej nawet duże markizy mają zawsze równomiernie napiętą tkaninę. Konstrukcja opiera sie na stalowej belce kwadratowej, co daje pewną swobodę w wyborze miejsca zamocowania uchwytów i sprawia, że markiza jest bardzo łatwa w montażu. Opcjonalny aluminiowy daszek zapewnia zwiniętej tkaninie osłonę. Konstrukcja markizy jest lakierowana techniką proszkową na kolor biały, beżowy, brązowy i srebrny.
• maksymalna szerokość: 700 cm
• maksymalny wysięg: 410 cm